W wyniku wielu lat doświadczeń w handlu e- papierosami, powstała marka ENZO, jako samodzielny projekt biznesowy, który ma za zadanie sprostać wymaganiom klienta poszukującego produktów najwyższej jakości w połączeniu z niewygórowaną ceną.

ENZO to także grupa pasjonatów, poszukujących niegdyś doskonałej jakości, dziś pracujących nad jakością produktów własnej marki.

Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na decydowanie o najmniejszych szczegółach produkcji naszych towarów i użytych do niej komponentów, a produkt końcowy zanim wprowadzimy do sprzedaży poddajemy testom, po to by mieć pewność, że nasz klient otrzyma produkt tak dobry, jakiego byśmy sami oczekiwali.
Dlatego też podjęliśmy współpracę z wieloma znakomitymi i uznanymi producentami, gdzie każdy produkt przechodzi restrykcyjną kontrolę jakości.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Sprzedaż detaliczna - poprzez Sklep internetowy oraz swoje sklepy stacjonarne TABACOS, na terenie Koszalina, Białogardu i Kołobrzegu.
Sprzedaż hurtowa - realizowana na terenie całej Polski.
Oprócz sprzedaży, zajmujemy się także doradztwem, opieką gwarancyjną i pogwarancyjną, a także pomocą w dokonaniu odpowiedniego wyboru, tak by e- palenie było przyjemnością a nie koniecznym substytutem.